.  .   -
| | | | | |
 . .     ()
 . .
 . .
 . .
 . .     -
 . .
 . .
 . .
    
    

    

. . .

Сайт для заробітку - інтернет магазин

Після вирішення організаційних питань справа залишилася за малим - створити сайт інтернет -магазину. Варто згадати про вимоги, що пред'являються до сучасного інтернет-магазину, і сформулювати набір правил, дотримання яких допоможе отримати дійсно ефективний і прибутковий сайт. Ми звернулись до веб-студії, що займається створення інтернет-магазинів тернопіль і програмісти розповіли основні правила.

Отже, визначимося з основними якісними показниками, які прямим і непрямим чином впливають на ефективну роботу будь-якого інтернет-магазину.

1. Презентабельний зовнішній вигляд. Хоча дизайн і не є ключовим фактором успішності проекту, але все ж таки грає не останню роль у створенні лояльного образу сайту.

2 . Продумана навігація по сайту, логічне уявлення товарів та їх описів. Відвідувач віртуального магазину повинен себе відчувати впевнено, швидко знаходити потрібні товари, отримувати про них вичерпну інформацію і без утруднень здійснювати покупку.

3. Грамотно написана і чітко працююча програмна платформа, на якій будується інтернет-магазин.

4 . Якісне заповнення розділів сайту, так як ні дизайн, ні програмна частина не зможуть змусити ваш сайт успішно продавати, якщо він не буде заповнений товарами та їх описами.

5. Налагоджена система обробки і доставки товарів. Ви можете отримати потік замовлень через сайт, але якщо не налагодите офлайн-систему обробки замовлень і доставки товарів до кінцевого покупця, інтернет-проект не буде успішним.

6. Використання маркетингових інструментів для формування лояльного кола постійних покупців - введення системи знижок і бонусів для постійних клієнтів, SMS - і E- mail розсилки.

7. Професійне проведення рекламних кампаній для залучення стабільного потоку цільових відвідувачів на ваш сайт.

Як правильно вибирати компанію - розробника?

Питання, яке постає перед власником бізнесу після того, як він визначився з сегментом ринку і зразковим набором товарів, які планує реалізовувати через інтернет- магазин, - це вибір фірми- розробника.

Не будемо розглядати варіант, коли приймається рішення розробляти сайт власними силами або із залученням «знають» родичів і друзів - у 78 % випадків це шлях в нікуди.

Підемо по найбільш поширеній сценарієм розвитку подій. Ви замовляєте сайт і шукайте спеціалізовану компанію-виконавця.

Розглядаючи web - студії претендентів на розробку вашого інтернет-магазину, насамперед ознайомтеся з їх сайтами, почитайте відгуки про них в мережі, подивіться портфоліо. Особливу увагу звертайте на реально працюючі проекти і кількість відвідувачів на розроблених компанією сайтах. Якщо в портфоліо компанії-розробника всього пара сайтів, url - адреси яких до того ж не відкриваються, а якщо і відкриваються, але немає можливості визначити відвідуваність, то краще пошукати іншого підрядника на розробку.

Не зайвим буде поцікавитися у розробників, чи є у них в штаті професійні дизайнери, дипломовані програмісти, чи існує служба реклами, технічної підтримки, просування сайтів і скільки всього штатних співробітників працює над проектами. Для якісної реалізації навіть нескладного інтернет-магазину потрібна обов'язкова наявність як мінімум чотирьох різних фахівців: менеджера проекту, дизайнера, верстальника і програміста. В ідеалі з сайтом повинен попрацювати ще контент-менеджер і фахівець з реклами та пошукового просування.

Ще одним важливим критерієм надійності компанії-розробника можна вважати наявність кінцевих цін і термінів за розробку сайту, опублікованих в інтернеті. Якщо на сайті розробника немає чіткого визначення терміну виконання замовлення, а ціна завуальована, то варто насторожитися. Інакше в підсумку цифра і терміни можуть значно перевищити передбачуваний спочатку бюджет.

Прекрасним і дуже важливим індикатором відповідальності розробників можна вважати швидкість реакції менеджерів компанії на ваш перший дзвінок або заявку. Якщо після заповнення форми «замовлення сайту» або запиту вартості по телефону, ви отримуєте комерційна пропозиція з цінами та графіком робіт по проекту протягом 1-2 робочих дні, можна вважати, що компанія відповідально і уважно ставиться до своїх клієнтів і проблем у подальшій роботі не буде.

07.03.14

. , ,    
: 2014/3/7 13:28:50 | : 1587   
         

»  Дайджест

Дайджест:
» «Холостяцкая» жизнь на СТБ: один на всех и все на одного
» Безопасность умного дома
» Компьютерные вирусы: история появления
» Oculus Rift — проводник в виртуальную реальность
» Купольные видеокамеры: характеристика и преимущества

Дайджест:
» Комплексная защита сайтов
» Раскрутка сайтов Одесса: продвижение Landing Page самый короткий путь к продажам
» Энергетическая безопасность. Газ из Словакии
» Зачем нужно регистрировать товарный знак?
» Выбирать Интернет-магазин нужно внимательно

 
 

:

 
| | | | | |
! , , . " "   . .
.
. . . . . . . . . . . . . . , . . . . . . .

  sb.adverman.com Автобусная справочная служба Новости Украины. Украина сегодня Издательство AdverMAN
  Украинские автобусные маршруты Аренда автобусов. Трансферы AdverMAN network Интернет реклама AdverMAN Администрирование и продвижение сайтов  


, , , , , , , , , ,

. .

| | | | , | |
:: :: ::