.  .   -
| | | | | |
 . .     ()
 . .
 . .
 . .
 . .     -
 . .
 . .
 . .
    
    

    

. . .

Структура інтернету очима дослідників

Визначення Інтернету, дане Федеральною Радою з інформаційних мереж (Federal Networking Council) 24 жовтня 1995, говорить: «Інтернет - глобальна інформаційна система, частини якої логічно взаємопов'язані один з одним за допомогою унікального адресного простору, заснованого на протоколі IP (Inetrnet Protocol) або його наступних розширеннях, здатна підтримувати зв'язок за допомогою комплексу протоколів TCP/IP (Transmission Control Protocol/Internet Protocol), їх подальших розширень або інших сумісних з IP протоколів, і публічно або приватно забезпечує, використовує або робить доступною комунікаційну службу високого рівня». Іншими словами, Інтернет можна визначити як взаємозв'язок мереж, що базується на єдиному комунікаційному протоколі - TCP/IP.

Таким чином, основу мережі Інтернет становить сімейство протоколів TCP/IP.

Але чи достатньо їх, щоб Інтернет зміг бути використаний в маркетингу, електронної комерції або просто для двох людей?

Звичайно, ні. Для цього існує величезна кількість компонентів, зрештою складових середу, яка дає користувачам найширший діапазон дій, і яка за невеликий відрізок часу довжиною в десятиліття завоювала популярність і визнання багатьох мільйонів людей по всьому світу.

Тому, для того щоб далі можна було перейти безпосередньо до розгляду всіх складових Інтернет-маркетингу, в цьому розділі ми розглянемо сукупність питань, які розкривають ряд базових елементів функціонування Мережі.

Принципи побудови мережі Інтернет

Основним і найбільш поширеним пристроєм доступу в Інтернет для кінцевого користувача є комп'ютер. На комп'ютері з Інтернетом відбувається створення сайтів Ужгород. Для розширення можливостей він може бути оснащений мікрофоном, відеокамерою, звуковими колонками і іншими пристроями, що перетворюють його в мультимедійний центр. Комп'ютер може перебувати вдома, в офісі фірми або в будь-якому іншому місці, обладающем сучасними засобами комунікації. Проте найголовніше, це Інтернет та відвідування сайтів.

Доступ в Інтернет, який надається організаціями, званими постачальниками послуг Інтернету (Internet Service Provider, ISP), користувач може отримати, наприклад, з дому через модем або з офісу через локальну мережу організації. Для підключення до постачальника послуг Інтернету можуть використовуватися звичайні телефонні лінії, кабельні мережі телебачення, радіо канали зв'язку або супутниковий зв'язок.

Загальна логічна схема побудови Інтернету

Постачальник зазвичай має одне або кілька підключень до магістральних каналів (backbones) або великим мережам, які утворюють головну кровоносну систему Інтернету.

Межі Інтернету досить розпливчасті. Будь-який комп'ютер, підключений до нього, вже можна вважати його частиною, і вже тим більше це відноситься до локальної мережі підприємства, що має вихід в Інтернет.

Web-сервери, на яких розташовуються інформаційні ресурс, можуть перебувати в будь-якій частині Інтернету: у постачальника послуг, в локальній мережі підприємства і т. д., необхідно лише дотримання головної умови - вони повинні бути підключені до Інтернету, щоб користувачі Мережі могли отримати доступ до їх службам. В якості служб можуть виступати електронна пошта, FTP, WWW та інші, про які буде розказано трохи пізніше. Розробка сайтів Ужгород, це інший вид діяльності Інтернету, а саме його функціональність.

Інформаційної складової служб є найрізноманітніші джерела. Це можуть бути дані, що надходять від інформаційних агентств і з фінансових ринків, фотографії, документація, звукові фрагменти, інформація, надіслана користувачами і т. д. Служби в сукупності з їх інформаційної складової є тією головною метою, до якої прагнуть користувачі, і якій вони досягають за допомогою підключення до Інтернету.

18.03.14

. , ,    
: 2014/3/18 15:20:27 | : 2072   
         

»  Дайджест

Дайджест:
» «Холостяцкая» жизнь на СТБ: один на всех и все на одного
» Компьютерные вирусы: история появления
» Безопасность умного дома
» Oculus Rift — проводник в виртуальную реальность
» Купольные видеокамеры: характеристика и преимущества

Дайджест:
» Комплексная защита сайтов
» Раскрутка сайтов Одесса: продвижение Landing Page самый короткий путь к продажам
» Энергетическая безопасность. Газ из Словакии
» Зачем нужно регистрировать товарный знак?
» Выбирать Интернет-магазин нужно внимательно

 
 

:

 
| | | | | |
! , , . " "   . .
.
. . . . . . . . . . . . . . , . . . . . . .

  sb.adverman.com Автобусная справочная служба Новости Украины. Украина сегодня Издательство AdverMAN
  Украинские автобусные маршруты Аренда автобусов. Трансферы AdverMAN network Интернет реклама AdverMAN Администрирование и продвижение сайтов  


, , , , , , , , , ,

. .

| | | | , | |
:: :: ::