Створення Інтернет-магазину

: 2014/4/18 | : Дайджест

Створення Інтернет-магазину відбувається для майбутнього власника без оформлення особливих дозвільних документів або спеціальних ліцензій. Зазвичай Інтернет-магазин створюється в рамках договору між замовником і виконавцем робіт. Фахівці веб-компанії ВебМісто в Києві з легкістю створять Інтернет-магазин під запити замовника - юридичної особи, протестують його роботу, внесуть необхідні технічні налаштування.

Юридично такий вид підприємницької діяльності ніяк не відрізняється від відкриття традиційної точки продажу. Але фахівці веб-послуг рекомендують уточнити - чи підлягає обов'язковому державному ліцензуванню та продукція, якій ви плануєте торгувати через Інтернет-магазин. У цьому випадку слід написати заяву для отримання потрібної ліцензії до відповідного органу державної влади.

 За законом для початку торгових операцій через Інтернет-магазин вистачить реєстрації як ІП або звичайного юридичної особи. Таким юридичною особою найчастіше за статистикою стає Товариство з обмеженою відповідальністю. Хоча зареєструвати ІП, ЗАТ, ТОВ можна самостійно, краще всього довірити таку роботу професіоналам.

Як і будь-який бізнес, створення інтернет-магазину потрібно начитати з маркетингових досліджень. Мета цього важливого етапу - отримати інформацію, яка буде основою для успішного початку бізнесу. Потрібно обов'язково досліджувати попит на продукцію, що продається, конкурентів, цільову аудиторію та інші важливі аспекти.

Правильний варіант - віддати дослідження в маркетингове агентство або, принаймні, проводити їх спільними зусиллями з фахівцем з досліджень. Економ варіант - провести дослідження власними силами, які теж дадуть багато корисної інформації. Якщо вже є чітке рішення про створення інтернет-магазину, можна знайти програміста, який зможе забезпечити і розробку, і просування магазину, після чого попросити допомоги у нього в проведенні передпроектних досліджень з метою створення якісного магазину. Спільними силами можна отримати інформацію про конкурентів і їх переваги, дізнатися очікуваний попит, останні технічні новинки в цій галузі і багато іншої інформації. Вся ця інформація повинна враховуватися як при розробки сайту магазину, так і при його просуванні.

Наступний важливий елемент створення інтернет-магазину - організація зручною для споживачів комунікації. Мета етапу - зробити багато різних варіантів комунікації, щоб споживач з будь-якими перевагами зміг швидко зв'язатися з менеджерами магазину.

Ілона Світська, Інтернет.

18.04.14
:
.

:
http://sb.adverman.com/modules/myarticles/article_storyid_125.html

:.